IZVEŠTAJ SA OKRUŽNOG TAKMIČENjA U STONOM TENISU

Podelite sadržaj ...

SPC Odžaci

17.10.2018.

Organizator: Sportski savez opštine Odžaci u saradnji sa STK“Odžaci“

 

Takmičenje je počelo u 10:O0 časova. Prijave i žreb od 9 časova.

Učestvovale su  osnovne i  srednje škole:

OŠ“Kosta Stamenković“ iz Srpskog Miletića,nastavnik Zoran Rakonjac;

OŠ“Nikola Tesla“ iz Bačkog Brestovca,nastavnik Davor Momčilović;

OŠ“Laza Kostić“ iz Gakova,nastavnik Nemanja Žigić;

SŠ“Sveti Sava“ iz Sombora,nastavnik Menićanin Slavica;

OŠ“Avram Mrazović“ iz Sombora,nastavnik Zvezdana Karalić;

Osnovna i srednja škola sa domom učenika“Petro Kuzmjak“ iz Ruskog Krstura,nastavnik Oros Ljjubomir;

Gimnazija i ekonomska škola „Jovan Jovanović Zmaj“ iz Odžaka,nastavnik Goran Jovanović.

Rukovodioc takmičenja:Jelena Ignjatić

Sudije : Nemanja Ćirić,Miroslav Đurović,Miroslav Vlajnić, Mladenović Nemanja,Ćirić Dragan.

M. -14

Ž. -6

Takmičenje je proteklo u najboljem redu. Nije bilo primedbi,a rezultati su sledeći:

POJEDINAČNO DEČACI OŠ:

1.MESTO – MARKOVIĆ JOVAN-OŠ“Kosta Stamenković“ Srpski Miletić

2.MESTO- MATEJ SABADOŠ- OŠ“Petro Kuzmjak“ Ruski Krstur

3.MESTO-NIKOLA SKROBANjA-OŠ“Laza Kostić“Gakovo

 

EKIPNO DEČACI OŠ:

1.MESTO-OŠ“Kosta Stamenković“ iz Srpskog Miletić

2.MESTO-OŠ“Petro Kuzmjak“ Ruski Krstur

3.MESTO-OŠ“Laza Kostić“ Gakovo

POJEDINAČNO DEVOJČICE OŠ:

1.MESTO-MILICA BUKVIĆ- OŠ“Nikola Tesla“ iz Bačkog Brestovca

2.MESTO-ANA ĐURIĆ-OŠ“Avram Mrazović“  iz Sombora

3.MESTO-   /

EKIPNO DEVOJČICE OŠ:

1.MESTO-OŠ“Kosta Stamenković“ iz Srpskog Miletića

2.MESTO-/

3.MESTO- /

POJEDINAČNO M. SREDNjA ŠKOLA:

1.MESTO-MITAR MLADENOVIĆ-Gimnazija i ekonomska škola „Jovan Jovanović Zmaj“ iz Odžaka

2.MESTO-STEFAN HORNjAK-SŠ“Petro Kuzmjak“ Ruski Krstur

3.MESTO-MILOŠ BIŽIĆ-SŠ“Sveti Sava“ iz Sombora

 

EKIPNO M.SREDNjA ŠKOLA:

1.MESTO-Gimnazija i ekonomska škola „Jovan Jovanović Zmaj“ iz Odžaka

2.MESTO-SŠ“Sveti Sava“ iz Sombora

3.MESTO-SŠ“Petro Kuzmjak“ Ruski Krstur

 

POJEDINAČNO Ž. SREDNjA ŠKOLA:

     1.MESTO-DIJANA VELIČKOVIĆ-SŠ“Petro Kuzmjak“ Ruski Krstur

     2.MESTO: /

  1. MESTO:/

EKIPNO Ž.SREDNjA ŠKOLA:

1.MESTO-SŠ“Petro Kuzmjak“ Ruski Krstur

2.MESTO- /

3.MESTO- /

 

Takmičenje se završilo u 12:30 časova.

Užinu,prevoz(za takmičare opštine Odžaci) ,sudije ,diplome i lekarske preglede (učenicimaopštine Odžaci),kao i medicinskog radnika,obezbedio je Sportski savez opštine Odžaci.