Izveštaj sa okružnog školskog takmičenja u stonom tenisu za OŠ i SŠ, održanog 08.11.2017. godine

Podelite sadržaj ...

                                         

Osnovne i srednje škole Zapadnobačkog okruga

Predmet: Izveštaj – Okružno školsko takmičenje u stonom tenisu za OŠ i SŠ, održano 08.11.2017.godine

  • Školska sala OŠ“Nikola Tesla“ Bački Brestovac
  • Glavni sudija : Zoran Tiragić
  • Gost: g-din Mihajlo Sujer, sekretar SSO Odžaci
  • Na takmičenju su bili predstavnici opština Odžaka, Kule i Grada Sombora i Apatina.
  • Osnovne škole koje su se takmičile: OŠ“Nikola Tesla“-Lipar -Kula,OŠ“Branko Radičević“-Stapar,OŠ“Sveti Sava“-Sombor,OŠ“Nikola Tesla“Bački Brestovac,OŠ“KostaStamenković“-Srpski Miletić,OŠ“Petro Kuzmjak“-Ruski Krstur,OŠ“Pefeti Šandor“ Doroslovo.
  • Srednje škole koje su se takmičile: Gimnazija i ekonomska škola „J.J.Zmaj“-Odžaci , srednja škola „Petro Kuzmjak“-Ruski Krstur, Srednja Škola „Sveti Sava“ Sombor.

 Postignuti rezultati i plasman:

    Ekipni plasman – pionirke:

  1. OŠ „Nikola Tesla“ B. Brestovac
  2. OŠ „Branko Radičević“ Stapar

Apatin i Kula nisu imali predstavnike.

Pojedinačni plasman – pionirke:

  1. Milica Bukvić – OŠ „Nikola Tesla“ B. Brestovac
  2. Grčić Jovana – OŠ „Branko Radičević“ Stapar
  3. Rubežić Sanja- OŠ“Nikola Tesla“-Lipar

    Ekipni plasman – pioniri:

  1. OŠ „Kosta Stamenković“ Srpski Miletić
  2. OŠ „Branko Radičević“ Stapar
  3. OŠ “ Petro Kuzmjak“ Ruski Krstur

Apatin nije imao predstavnika.

Pojedinačni plasman – pioniri:

  1. Jovan Marković- OŠ „Kosta Stamenković“ Srpski Miletić
  2. Sabadoš Matej- OŠ “ Petro Kuzmjak“ Ruski Krstur
  3. Nebojša Rogulja- OŠ „Branko Radičević“ Stapar

    Ekipni plasman – omladinci:

  1. Srednja Škola „Sveti Sava“ Sombor
  2. Srednja škola „Petro Kuzmjak“-Ruski Krstur
  3. Gimnazija „Jovan Jovanović Zmaj“ Odžaci

Pojedinačni plasman – omladinci:

  1. Mitar MladenovićGimnazija i ekonomska škola„Jovan Jovanović Zmaj“ Odžaci
  2. Milan Medić – Srednja Škola „Sveti Sava“ Sombor
  3. Igor Manjoš – SŠ „Petro Kuzmjak“ Krstur

    Ekipni plasman – omladinke:

  1. SŠ „Petro Kuzmjak“ R. Krstur

 Pojedinačni plasman – omladinke:

  1. Dijana Veličković – SŠ „Petro Kuzmjak“ R. Krstur

Sve prvoplasirane ekipe i pojedinci stekli su pravo učešća na Republičkom prvenstvu .

Putovanje za učesnike naše opštine,užinu za sve učesnike i sudije obezbedio je SSOO.

Sve je proteklo u najboljem redu. Takmičenje je počelo u 9 časova i završilo se u 12 i 30 časova.

Jelena Ignjatić